» جنسیت بر اساس پیش شماره

 

 


دراین نوع ارسال پس از کلیک برروی دکمه اضافه کردن با صفحه تنظیمات مربوط به ارسال سن و جنسیت مواجه خواهید شد. توجه داشته باشید که این نوع ارسال فقط از طریق خطوط ۵۰۰۰ امکان پذیر می باشند. در این مرحله می بایست منطقه ای را که میخواهید به آن ارسال کنید را مشخص سازید. پس از انتخاب منطقه می بایست تنظیماتی را مربوط به خطوطی که پیامک برایشان ارسال میشود را تنظیم نمایید. نوع شماره که دو نوع اعتباری و دائمی میباشد ، پیش شماره برای مثال اگر مایلید پیامک به پیش شماره خاص مثل ۹۱۲۱ ارسال شود ، اولین شماره و آخرین شماره که به ترتیب اولین شماره ای که این پیام باید برای آن ارسال گردد و آخرین شماره ای که این پیام باید برای آن ارسال گردد ، مرتب سازی شماره ها که شماره ها به ترتیب ارسال شود و یا تصادفی ، رنج و یا رده سنی و در آخر نیز جنسیتی که میخواهید ارسال با آن انجام شود و در آخر نیز تعداد شماره هایی که میخواهید از تعداد موجود به آنها ارسال نمایید و همچنین میتوانید زمان ارسال را نیز تنظیم نمایید که در ساعت تنظیم شده ارسال انجام شود.


از آنجایی که این بخش هیچ گونه عودت هزینه ای نداشته و ریزش زیادی دارد خواهشمند است از ارسال بیش از ۱۰,۰۰۰ عدد خودداری نمایید.

شهر مورد نظر خود و نوع شماره های که می خواهید به آن پیامک ارسال نمایید را انتخاب کنید . در انتخاب شهرستان اگر تمایل دارید چند شهرستان را با هم انتخاب کنید کلید ctrl را گرفته و بر روی شهرستان های مورد نظرتان کلیک کنید. در حالت ارسال تفکیکی میتوانید شهرستان مورد نظر را انتخاب کرده و بعد تعیین کنید که مثلا از ردیف ۱ به تعداد مورد نظرتان ، پیامک ارسال گردد.

نظرات خود را ثبت کنید

۰ دیدگاه